Forum ZIP'u WI PS

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Wydział Informatyki, Politechnika Szczecińska


#1 2007-02-28 23:55:46

Kasia

ZIP 10

Zarejestrowany: 2006-10-28
Posty: 214

sprawozdania

Kolega z informatyki poprosił mnie żebym wkleiła tu jego ogłoszenie...
Treść brzmi następująco:




"Mam do zaoferowania GOTOWE ARKUSZE KALKULACYJNE DO LABOREK Z FIZYKI, dokładnie są to ćwiczenia: 119, 205, 206, 303, 312, 401, 403 i 407. Wszystkie zawierają pełne obliczenia, formuły oraz to, co sprawia największe kłopotyi - błędy pomiarowe. Tabele są jasne i przejrzyste, z odpowienio zaznaczonymi kolumnami, dodatkowo do zadań z wykresami dołączone są czytelne diagramy. W efekcie wystarczy tylko podstawić swoje wyniki z doświadczeń.

Wszystkie obliczenia są zrobione dobrze oraz ocenione przez dr Lewandowską na minimum 4 (a ta nauczycielka jest naprawde skora do szczegółowego sprawdzania prac z kalkulatorkiem w ręku)


Cena to 10 zeta od arkusza (w sam raz na dobry browar)
-----------------------------
Mogę również opracować arkusze kalkulacyjne wraz ze wszystkimi wymaganiami do pozostałych ćwiczeń - oczywiście za odpowiednią opłatą
-----------------------------
Ponadto mogę odsprzedać DOBRZE ROZWIAZANE ZADANIA ZE SKRYPTU prof dr inż S. Kaczmarka (Część z was jak nie większość ma z nim ćwiczenia) z działów DRGANIA, FALE - są to zadania obowiązujące na 2, decydującym kolokwium z których zostanie wybranych ok. 4-6 zadań ( Kaczmarek daje zadania dokładnie ze swojego skryptu). Istnieje możliwość załatwienia rozwiązanych zadań z KINEMATYKI, DYNAMIKI I RUCHU OBROTOWEGO.


Cena: 30 zeta.


===================================================
Kontakt do mnie: gg:4228514, majl: tbanaszek@wi.ps.pl
Jak mnie znaleźć: Grupa IZ-15/1, pytać o Tomka.             
-----------------------------------------------------------------------------------------------------                                         
W przypadku pojawienia się problemów służę oczywiście pomocą. 
===================================================


UWAGA! WSZYSTKIE ARKUSZE ORAZ UŻYTE W NICH FORMUŁY SĄ MOJEGO AUTORSTWA I DZIAŁAJĄ POPRAWNIE, CO ZOSTAŁO PRZETESTOWANE W PRAKTYCE.
NIE PONOSZĘ JEDNAK ODPOWIEDZIALNOŚĆI ZA ZŁE OCENY ORAZ BŁĘDY WYNIKAJĄCE Z NIEWŁAŚCIWEGO ICH UŻYCIA (JAK RÓWNIEŻ PODŁOŻENIA GOTOWCA Z MOIMI WYNIKAMI). NIE GWARANTUJĘ TAKŻE, ZE KACZMAREK NIE DORZUCI DODATKOWYCH ZADAŃ NA KOLOKWIACH."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora