Forum ZIP'u WI PS

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Wydział Informatyki, Politechnika Szczecińska

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2006-10-26 15:49:05

Kiju

Starosta Z-11

3980789
Zarejestrowany: 2006-10-26
Posty: 419

ZiP 11

Łukasz Kij                        3980789
Rafał Stępnik                      4538045
Rafał Bieniek                      9015145
Andrzej Kretowicz           525225
Grzegorz Szynal                4507489
K.Anka Pawlica (kret)         8473425
Paweł Warżała                   2148502
Robert Trejgis                     5369030
Edyta Maśnik                     8225986
Paweł Klepacki                    3803439
Macjiej Frela                      4152198
Bartosz Bachman                 637087
Patryk Adamski                4778488
Michał Mirowski                   3710611
Piotr Radziszewski          3888647
Przemysław Data         8927920

Offline

 

#2 2006-10-28 09:37:17

Kiju

Starosta Z-11

3980789
Zarejestrowany: 2006-10-26
Posty: 419

Re: ZiP 11

Łukasz Kij                      luckmi@poczta.onet.pl
Krzysztof Targośiński        krzysztof_targosinski@interia.pl
Rafał stępnik        stepnick@o2.pl
Rafał Bieniek        benypolice@o2.pl
Andrzej Kretowicz        andrzej@zspswidwin.pl
Wojłaz                        W-Kac@wp.pl
Chomik                        chomik612@wp.pl
Grzegorz Szynal        fynal@op.pl
K.Anka Pawlica (kret)        krecior@tlen.pl
Paweł Warżała        wildthing-23@gmail.com
Mateusz Olejnik         mateusz-olejnik87@o2.pl
Robert Trejgis        robert_trejgis@interia.pl
Edyta Maśnik         edziorek1@tlen.pl
Paweł Klepacki        klepaa@gmail.com
Macjiej Frela        niemaly@wp.pl
Bartosz Bachman                       batman87co@gmail.com
Patryk Adamski         patrykadamski@gazeta.pl
Michał Mirowski        mirexone@op.pl
Piotr Radziszewski        orzech_u@wp.pl
Przemysław Data         pdata@wi.ps.pl

Poniewaz moga byc bledy w adersach to dajcie znac wtedy poprawie ;d

Ostatnio edytowany przez Kiju (2006-10-28 13:18:29)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora